Medewerkers

LISTEL-COÖRDINATOREN

Kristel Vanden Driessche - Algemeen Coördinator (38u)
kristel.vandendriessche@listel.be - 0490/578770

Astrid Franssens - coördinator (38u)
astrid.franssens@listel.be

Bojoura Schouten - coördinator (32u - maandag afwezig)
bojoura.schouten@listel.be - 0490/578772

Jolie Daenen - coördinator (38u)
jolie.daenen@listel.be - 0492/729885 

Nele van Meer - coördinator (38u)      
nele.vanmeer@listel.be
- 0490/578771

Veerle van de Schans - coördinator (22u - woensdag en vrijdag afwezig)
veerle.vandeschans@listel.be - 0490/578773 

ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS

Anick Noben (38u)
Algemene administratie en databeheer
anick.noben@listel.be

Ann Robijns (19u - woensdag en vrijdag afwezig)
Algemene administratie en ondersteuning multidisciplinaire vormingen
ann.robijns@listel.be

Karla Segers (24u - dinsdagnamiddag, woensdagnamiddag en donderdag afwezig)
Algemene administratie, personeelsadministratie en boekhouding
karla.segers@listel.be

Browser Update

U gebruikt een verouderde versie van Internet Explorer.

Om deze website optimaal te kunnen bekijken, is het belangrijk dat u overstapt naar een nieuwere versie:

» start update